Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 71 x 55,5 cm, rámováno, datace 1954, zezadu na slepém rámu opatřeno potvrzením pravosti díla prof. PhDr. Františka Dvořáka z roku 1981.Autor viz TD 56, Ch 2/294, NEČVU 1/189.